Лондон... Вибір тканин для колекції "Лондонська весна"

April 10, 2016

Працюючи в міжнародній компанії, бізнес сприймається так же глобально. Є потенціал - створюється продукт, є потреба  - знаходиться пропозиція. 

Малий бізес чи мікро-бізнес, який мав би стати основою середнього класу, існує в абсолютній паралелі, його не бачать, на нього не зважають, він викручується, як може.

Труднощі розпочалися в процесі пошуку тканин, виявилося, що якісних в Україні не те що не виробляють, але й майже не завозять, а якщо завозять, то не в тих відтінках і не далеко не по доступній ціні, це той момент, де ринок, чи його відсутність, формують свою високу ціну.
Для першої колекції ми були змушені шукати тканини за кордоном, а оскільки колекція "Лондонська" і її основа  - шерстяні моделі, вирішили їхати саме сюди. Ми поклалися у виборі на блоги тамтешніх дизайнерів і їх рекомендації.

Якість, відтінки, структури  - неочікувано в порівнянні з українськими можливостями.

 

Коттоновий вельвет приглушеного рожевого неоднорідного кольору без роздумів був обраний і використаний для піджака Greenweech

 

Якісна натуральна підкладка в полоску стала такою собі фішкою для піджака Notting hill, нам дуже подобається носити його з джинсами з підкоченими рукавами.

 


Ми відпрацьовуємо кожну деталь, підбираємо лише натуральні тканини, адже піджак це річ, яка слугуватиме вам роками і стане прикрасою і основою Вашого гардеробу.

 

 

 

 

 

Please reload

Недавні пости

08/10/2017

Please reload

Архів
Please reload

Пошук по темі
Ми в соціальній сітці
  • Picture1
  • Picture2