Лондон... Вибір тканин для колекції "Лондонська весна"

Працюючи в міжнародній компанії, бізнес сприймається так же глобально. Є потенціал - створюється продукт, є потреба - знаходиться пропозиція.

Малий бізес чи мікро-бізнес, який мав би стати основою середнього класу, існує в абсолютній паралелі, його не бачать, на нього не зважають, він викручується, як може.

Труднощі розпочалися в процесі пошуку тканин, виявилося, що якісних в Україні не те що не виробляють, але й майже не завозять, а якщо завозять, то не в тих відтінках і не далеко не по доступній ціні, це той момент, де ринок, чи його відсутність, формують свою високу ціну. Для першої колекції ми були змушені шукати тканини за кордоном, а оскільки колекція "Лондонська" і її основа - шерстяні моделі, вирішили їхати саме сюди. Ми поклалися у виборі на блоги тамтешніх дизайнерів і їх рекомендації.

Якість, відтінки, структури - неочікувано в порівнянні з українськими можливостями.

Коттоновий вельвет приглушеного рожевого неоднорідного кольору без роздумів був обраний і використаний для піджака Greenweech.

Якісна натуральна підкладка в полоску стала такою собі фішкою для піджака Notting hill, нам дуже подобається носити його з джинсами з підкоченими рукавами.

Ми відпрацьовуємо кожну деталь, підбираємо лише натуральні тканини, адже піджак це річ, яка слугуватиме вам роками і стане прикрасою і основою Вашого гардеробу.

Недавні пости
Архів
Пошук по темі
Ми в соціальній сітці
  • Picture1
  • Picture2
  • Pinterest Социальная Иконка
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© L'eskizzo 2016