Давайте знайомитися...

August 1, 2016

Давайте познайомимося...

 

Я, Свєта Філюк (зліва),  працюю у міжнародній компанії з виробництва інженерної продукції і відповідаю за бізнес в країнах СНГ і Прибалтики. Я мріяла про власну, "красиву" справу.

 

Я, Настя Фесенко (справа), працювала у фармкомпанії менеджером з маркетингу, змінила престижну посаду на бізнес-мрію, справу, яка приносить людям радість. Адже одяг L'eskizzo - це гарний прояв себе і краса для оточуючих, щодня.

 

Ми зустрілися на лекціях CIM (Британського Інституту маркетингу).

 

Одного теплого осіннього дня поверталася я з аеропорту додому, вдивлялася з вікна машини на могутній Дніпро і все ще згадувала Tower bridge, Soho і білку в маленькому садочку Лондонського будинку, в якому побувала декілька днів тому...

 

Залишила валізу дома і побігла на чергову "посиденьку" випускників CIM (Британський Інститут маркетингу).  На диво, прийшла того дня перша і вже через дві хвилини зайшла Настя в розкішному твідовому піджаку! Дежавю! Як виявилось, купила його Настя ще 3 роки тому в одному з тих невеличких місцевих магазинів  в районі Notting Hill під час поїздки в Великобританію на вручення диплому CIM. "Чомусь не шиють у нас такі: фасони, тканини, ціни, все не те... Хоч в Лондон знову збирайся!", "Давай ми пошиємо!" Якщо гора на йде до Магомеда, то Магомед йде до гори, як то кажуть...

 

Отак і зародилася ідея піджаків та жакетів британської якості і українського походження. Ми не зарікаємося притримуватись лише британського стилю, проте завжди будемо дотримуватися британської філософії традиційної якості. 

 

Носіть з задоволенням!

Please reload

Недавні пости

08/10/2017

Please reload

Архів
Please reload

Пошук по темі
Ми в соціальній сітці
  • Picture1
  • Picture2