Давайте знайомитися...

Давайте познайомимося...


Я, Свєта Філюк (зліва), працюю у міжнародній компанії з виробництва інженерної продукції і відповідаю за бізнес в країнах СНГ і Прибалтики. Я мріяла про власну, "красиву" справу.


Я, Настя Фесенко (справа), працювала у фармкомпанії менеджером з маркетингу, змінила престижну посаду на бізнес-мрію, справу, яка приносить людям радість. Адже одяг L'eskizzo - це гарний прояв себе і краса для оточуючих, щодня.


Ми зустрілися на лекціях CIM (Британського Інституту маркетингу).

Одного теплого осіннього дня поверталася я з аеропорту додому, вдивлялася з вікна машини на могутній Дніпро і все ще згадувала Tower bridge, Soho і білку в маленькому садочку Лондонського будинку, в якому побувала декілька днів тому...


Залишила валізу дома і побігла на чергову "посиденьку" випускників CIM (Британський Інститут маркетингу). На диво, прийшла того дня перша і вже через дві хвилини зайшла Настя в розкішному твідовому піджаку! Дежавю! Як виявилось, купила його Настя ще 3 роки тому в одному з тих невеличких місцевих магазинів в районі Notting Hill під час поїздки в Великобританію на вручення диплому CIM. "Чомусь не шиють у нас такі: фасони, тканини, ціни, все не те... Хоч в Лондон знову збирайся!", "Давай ми пошиємо!" Якщо гора на йде до Магомеда, то Магомед йде до гори, як то кажуть...


Отак і зародилася ідея піджаків та жакетів британської якості і українського походження. Ми не зарікаємося притримуватись лише британського стилю, проте завжди будемо дотримуватися британської філософії традиційної якості.


Носіть з задоволенням!

Недавні пости
Архів
Пошук по темі
Ми в соціальній сітці
  • Picture1
  • Picture2
  • Pinterest Социальная Иконка
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© L'eskizzo 2016